GALERIA 2019/2020


Dzień otwartySzkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z wierszem" klas 1 - 3Zabawa karnawałowa klasy 1 - 3.IV Kolędowanie Mieszkańców OsiedlaOpowieść wigilijnaJasełka klas 1 - 3Konkurs Czytania w Języku Angielskim.

Dnia 19.12.2019 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Czytania w Języku Angielskim.
W konkursie wzięło udział 6 uczniów klas VII –VIII. Uczestnicy mieli za zadanie przeczytać głośno fragment Opowieści wigilijnej Charlesa Dickensa, a ci, którzy poradzili sobie z tym zadaniem najlepiej musieli zmierzyć się z kolejnym tekstem – tym razem był to fragment powieści sir Arthura Conan Doyle’a Pies Baskerville’ów. Oceniana była wymowa, akcent
i intonacja. Zwycięzcą konkursu został Antek Dubiel z klasy VIII a, który zajął I miejsce, II miejsce zajęła Emilia Haftaniuk z klasy VII a, natomiast III miejsce przypadło Wiktorii Kołodziejczyk z klasy VIII a. Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy

K. Schmidt
M. Kulla


Warsztaty w Pawilonie Czterech Kopuł "Jak brzmi abstrakcja?"Spotkanie z iluzjonistąMikołajkowe potyczki dla klas 1- 3Najpiękniejsza zakładka do książki - warsztaty plastyczne w bibliotece szkolnejWycieczka klas 2 do Gospodarstwa Rolnego w KarnicachNarodowe Święto Odzyskania NiepodległościPasowanie na Ucznia i Święto Edukacji NarodowejŚwięci znani i mniej znaniKoncert pieśni patriotycznych w przedszkolu integracyjnym "Wyjątkowe dzieci"Wrocławskie Targi WolontariatuWrocławskie Igrzyska Szachowe dla klas 1-6Dzień Sportu klas 1 - 4.Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020.