Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, że Rada Rodziców Przedszkola nr 84 wybrała na rok szkolny 2021/2022 ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna.

Poniżej znajduje się link, przy użyciu którego rodzic samodzielnie wybiera wariant ubezpieczenia, podaje dane dziecka oraz opłaca polisę.

Co obejmuje ubezpieczenie?

-   trwały uszczerbek na zdrowiu ubezpieczonego w wyniku Nieszczęśliwego Wypadku. Suma ubezpieczenia od 15.000 zł do 80.000 zł

-   złamanie kości, zwichnięcie lub skręcenie stawów

-   refundacja kosztów odbudowy zębów stałych uszkodzonych lub utraconych w wyniku Nieszczęśliwego Wypadku

-   oparzenia, rany, pogryzienie bądź pokąsanie przez zwierzęta lub ukąszenie przez owady

-   pobyt w szpitalu w wyniku choroby, wypadku lub Covid-19

-   refundacja kosztów leczenia oraz rehabilitacji

-   wstrząśnienie mózgu, atak padaczki

-   assistance szkolny

Najczęstsze pytania dotyczące ubezpieczenia:

Ile trwa ubezpieczenie? - polisa zawierana jest na rok (12 miesięcy) i przez ten czas dziecko objęte jest ochroną.

Dla kogo jest ubezpieczenie? - dla dzieci od 6 m-ca życia do 26 lat.

Gdzie działa ubezpieczenie? - na terenie całego świata jedynie zakres assistance na terenie PL.

Czy ubezpieczenie obejmuje uczestnictwo dziecka w zajęciach rekreacyjnych i przynależność do szkolnych klubów sportowych? - tak wszelkie rekreacyjne sporty są objęte ubezpieczeniem. Wyłączenie dotyczy sportów zawodowych i sportów wysokiego ryzyka.

Czy jest zniżka dla rodzeństwa? - tak na drugie i kolejne dziecko jest zniżka -25% w tym samym wariancie ubezpieczenia

Jak się zgłasza szkodę? - przez stronę Signal Iduna  https://www.signal-iduna.pl/zglos-szkode/

Co zrobić, aby wykupić ubezpieczenie?

Należy kliknąć w poniższy link i samodzielnie wybrać wariant ubezpieczenia, podać dane dziecka oraz opłacić polisę drogą elektroniczną.

W razie pytań proszę o kontakt z przedstawicielem:

joanna.nobis@ovb.com.pl