Procedura_szybkiej_ścieżki_komunikacji.pdf
Procedura_korzystania_z_biblioteki_szkolnej.pdf
Procedura_bezpieczeństwa_i_higieny.pdf

Szanowni Państwo,

już od 16 grudnia 2021 r. rozpoczną się szczepienia przeciwko Covid-19 w grupie dzieci 5-11 lat na podstawie zalecenia Zespołu ds. Szczepień Ochronnych. Szczepienia będą realizowane szczepionką Comirnaty w dostosowanej do wieku dawce pediatrycznej – 10 mikrogramów/dawkę (0,2 ml z ampułki 10 dawkowej). Schemat szczepienia jest dwudawkowy przy zachowaniu rekomendowanego odstępu co najmniej 21. dni między dawkami.

Ważne jest podanie dwóch dawek szczepionki, bez nieuzasadnionego wydłużania odstępów pomiędzy dawkami.

Szczegółowe informacje zawiera komunikat Ministerstwa Zdrowia.

O kwalifikacji do szczepienia dzieci lat decyduje każdorazowo lekarz.

Mając na uwadze obecny stan epidemiologiczny w kraju oraz rosnące statystyki zachorowań wśród dzieci, gorąco zachęcam do skorzystania z możliwości przyjęcia przez Państwa dzieci szczepionki.

Komunikat_MZ.pdf
wykaz COVID-19_punkty szczepień_stan na 10.12.2021.pdf

"Porozmawiaj ze mną"

Szanowni Państwo, Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED we Wrocławiu organizuje cykl porad i spotkań dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. W ofercie przewidziane są konsultacje indywidualne oraz zajęcia grupowe, które będą prowadzone przez lekarzy psychiatrów dzieci i młodzieży w trakcie szkolenia specjalizacyjnego, psychologów i innych terapeutów. Projekt jest finansowany ze środków publicznych. Uczestnictwo jest BEZPŁATNE dla mieszkańców Wrocławia (zadanie finansowane przez Miasto Wrocław).

Rejestracja odbywa się telefonicznie pod numerem 690 580 652 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 12 oraz od 13 do 14.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

w związku z wprowadzonymi ponownie obostrzeniami i powrotem do nauki zdalnej uczniów klas 4-8, pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że jest to dla nas wszystkich bardzo trudny czas. Ponowna izolacja negatywnie może wpływać zarówno na uczniów, jak i na rodziców. Mając na uwadze dobre samopoczucie dzieci i młodzieży, pragniemy poinformować, że w szkole jest cały czas dostępna pomoc psychologiczno- pedagogiczna. Jesteśmy do dyspozycji uczniów i rodziców stacjonarnie, ale też możemy poprowadzić konsultacje on-line lub telefoniczne.
Numer kontaktowy do nas: 71-798-69-25 wew. 140
adresy mailowe:
patkle2177@edu.wroclaw.pl
dandzi8090@edu.wroclaw.pl
julroz0274@edu.wroclaw.pl

Życzymy dużo zdrowia,
Pedagodzy Danuta Działa- Pawlak, Patrycja Klepacz i psycholog Julia Rożdżestwienska