Kiermasz bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kiermasz bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach 17-18 grudnia od godziny 12:00 do 17:00. Spotkać nas będzie można na parterze, przy wejściu głównym do szkoły. Podczas kiermaszu będzie można zakupić płytę z kolędami w wykonaniu naszych kolegów i koleżanek.

                           Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska

„Wigilijna paczka dla rodaka ze Lwowa”

W imieniu Fundacji Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowskiej im. św. Jadwigi bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy włączyli się w akcję i przekazali artykuły na jej rzecz. Zebrane dary dostarczone zostały na miejsce zbiórki.

                                                                                             Beata Olejnik

Opiekun Samorządu Szkolnego

Dnia 26 listopada 2019 r. nasz uczeń, Michał Kamyszek (6b), uczestniczył w Gali VII Dyktanda Niepodległościowego, odbywającej się w budynku Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu. Po eliminacjach szkolnych Michał zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, zajmując ostatecznie IX miejsce i otrzymując jednocześnie tytuł laureata. Galę uświetnił także wykład prof. Jana Miodka

Michałowi i rodzicom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów, dziękując jednocześnie za godne reprezentowanie szkoły.

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie!

Fundacja Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowska im. św. Jadwigi, we współpracy z zaprzyjaźnionymi instytucjami, po raz kolejny organizuje charytatywną akcję: „Wigilijna paczka dla rodaka ze Lwowa”. W ramach akcji zbierane są:

·         artykuły spożywcze (z długim terminem ważności)

·         artykuły higieniczne

·         chemia gospodarcza

·         zabawki

Do udziału w akcji zapraszamy także naszych uczniów i ich rodziny. Dary można przekazywać przedstawicielom Samorządu Szkolnego lub bezpośrednio jego opiekunowi, p. Beacie Olejnik, do 4 grudnia 2019 r.

Gorąco zachęcamy do udziału w akcji.

SZANOWNI RODZICE

Informujemy, że od dnia 09.09.2019 r. (poniedziałek) będą wydawane obiady dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 38

Opłata za obiady w miesiącu wrześniu 2019 r. wynosi 72,00 zł (koszt jednego obiadu to 4,50 zł)

Numer konta, na które należy dokonywać opłat za obiady:

Tytułem:

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, KLASA, MIESIĄC, ZA KTÓRY JEST DOKONYWANA OPŁATA

Jeżeli opłata za obiady zostanie dokonana do dnia 06.09.2019 r. dziecko będzie jadło obiady od 09.09.2019 r., natomiast jeżeli oplata za obiady zostanie dokonana po wyznaczonym terminie dziecko będzie jadło obiady od dnia wpływu środków finansowych na konto.