COVID 19 - Ogłoszenie

Szanowni Państwo, w imieniu Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka,

w związku z kampanią zdrowotną "Wrocław się szczepi" oraz promocją szczepień przeciw COVID-19 wśród młodzieży od 12 do 17 r.ż. pt. "Szczepienia na Dobry Początek Wakacji", zapraszamy Rodziców/Opiekunów wraz z młodzieżą do skorzystania jeszcze przed wakacjami ze szczepień ochronnych.
Szczepienia przeciw COVID -19, odbędą się 26 czerwca br. w Punkcie Szczepień  na Stadionie Wrocław, aleja Śląska 1, w godzinach 10°°-17°°

W załączeniu przekazujemy krótki  materiał filmowy ( ok. 6 min.)  o szczepieniach młodzieży, w którym wypowiadają się  wrocławscy specjaliści, wybitni lekarze i znane osobistości oraz młodzież. Zachęcamy do obejrzenia."

Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2021/2022.

Lista kandydatów przyjętych do Szkoły Podstawowej nr 38 w rekrutacji uzupełniającej.pdf
Lista kandydatów przyjętych do Szkoły Podstawowej nr 38.pdf

Sukcesy naszych uczniów.

Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2021/2022.

Lista kandydatów nieprzyjętych do Szkoły Podstawowej nr 38.pdf

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się terminem rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 z przykrością informujemy, że z uwagi na obecny stan epidemiczny kraju, w tym roku nie możemy zaprosić Państwa w gościnne progi naszej szkoły w ramach corocznych Dni Otwartych Szkoły.

Dlatego prezentację naszej Placówki przenosimy w przestrzeń wirtualną.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej szkoły – www.zsp2wroclaw.pl,  na której zamieściliśmy naszą bogatą ofertę edukacyjną, przykłady codziennej pracy w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, jak również prezentację podejmowanych inicjatyw rozwijających zainteresowania i uzdolnienia naszych uczniów .

To wszystko znajdziecie Państwo poprzez:

• spacer wirtualny po szkole – w zakładce Aktualności
  • szczegółowy opis oferty edukacyjnej – w zakładce  Aktualności
  • prezentację różnorodnych i ciekawych przedsięwzięć edukacyjnych zrealizowanych w ostatnich latach naszej pracy dydaktyczno-wychowawczej w zakładce – Z życia szkoły.

Gorąco zachęcamy do rozważenia naszej oferty przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru właściwej Placówki dla Państwa Dziecka na nowy i tak bardzo ważny etap kształcenia w Jego życiu.

                                                    Renata Działa

Oferta edukacyjna szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

w związku z wprowadzonymi ponownie obostrzeniami i powrotem do nauki zdalnej uczniów klas 4-8, pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że jest to dla nas wszystkich bardzo trudny czas. Ponowna izolacja negatywnie może wpływać zarówno na uczniów, jak i na rodziców. Mając na uwadze dobre samopoczucie dzieci i młodzieży, pragniemy poinformować, że w szkole jest cały czas dostępna pomoc psychologiczno- pedagogiczna. Jesteśmy do dyspozycji uczniów i rodziców stacjonarnie, ale też możemy poprowadzić konsultacje on-line lub telefoniczne.
Numer kontaktowy do nas: 71-798-69-25 wew. 140
adresy mailowe:
patkle2177@edu.wroclaw.pl
dandzi8090@edu.wroclaw.pl
julroz0274@edu.wroclaw.pl

Życzymy dużo zdrowia,
Pedagodzy Danuta Działa- Pawlak, Patrycja Klepacz i psycholog Julia Rożdżestwienska