Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2021/2022.

Szanowni Rodzice! Drodzy Opiekunowie!

Jeśli wasze dziecko jest kandydatem do przedszkola, klasy I Szkoły Podstawowej lub Szkoły Ponadpodstawowej na rok szkolny 2021/2022 możecie skorzystać z możliwości złożenia wniosku rekrutacyjnego w formie elektronicznej z podpisem zaufanym.
W dobie pandemii nie ma konieczności, aby udawali się Państwo osobiście z wydrukowanym wnioskiem rekrutacyjnym do przedszkola lub szkoły. Wszystko będzie można załatwić nie ruszając się sprzed ekranu domowego komputera. Podczas rekrutacji do placówek oświatowych znajdujących się w ofercie na stronie rekrutacje.edu.wroclaw.pl w 2021 roku wprowadzono możliwość podpisu wniosku profilem zaufanym. Aby skorzystać z podpisu zaufanego, trzeba załączyć w systemie dokumenty potwierdzające spełnienie określonych kryteriów. O tym, jakie pliki należy dołączyć, poinformuje system elektronicznej rekrutacji.
UM Wrocławia rekomenduje składanie wniosków drogą elektroniczną.
Jeśli nie jesteście posiadaczem profilu zaufanego - możecie dowiedzieć się jak go założyć pod adresem l.wroclaw.pl/profil-zaufany
Szczegóły dot. rekrutacji znajdą Państwo na stronie

www.wroclaw.pl/portal/rekrutacja-szkoly-i-przedszkola-wroclaw

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającym się terminem rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 z przykrością informujemy, że z uwagi na obecny stan epidemiczny kraju, w tym roku nie możemy zaprosić Państwa w gościnne progi naszej szkoły w ramach corocznych Dni Otwartych Szkoły.

Dlatego prezentację naszej Placówki przenosimy w przestrzeń wirtualną.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej szkoły – www.zsp2wroclaw.pl,  na której zamieściliśmy naszą bogatą ofertę edukacyjną, przykłady codziennej pracy w ramach obowiązkowych zajęć edukacyjnych, jak również prezentację podejmowanych inicjatyw rozwijających zainteresowania i uzdolnienia naszych uczniów .

To wszystko znajdziecie Państwo poprzez:

• spacer wirtualny po szkole – w zakładce Aktualności
  • szczegółowy opis oferty edukacyjnej – w zakładce  Aktualności
  • prezentację różnorodnych i ciekawych przedsięwzięć edukacyjnych zrealizowanych w ostatnich latach naszej pracy dydaktyczno-wychowawczej w zakładce – Z życia szkoły.

Gorąco zachęcamy do rozważenia naszej oferty przy podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru właściwej Placówki dla Państwa Dziecka na nowy i tak bardzo ważny etap kształcenia w Jego życiu.

                                                    Renata Działa

Oferta edukacyjna szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

w związku z wprowadzonymi ponownie obostrzeniami i powrotem do nauki zdalnej uczniów klas 4-8, pragniemy zwrócić uwagę na fakt, że jest to dla nas wszystkich bardzo trudny czas. Ponowna izolacja negatywnie może wpływać zarówno na uczniów, jak i na rodziców. Mając na uwadze dobre samopoczucie dzieci i młodzieży, pragniemy poinformować, że w szkole jest cały czas dostępna pomoc psychologiczno- pedagogiczna. Jesteśmy do dyspozycji uczniów i rodziców stacjonarnie, ale też możemy poprowadzić konsultacje on-line lub telefoniczne.
Numer kontaktowy do nas: 71-798-69-25 wew. 140
adresy mailowe:
patkle2177@edu.wroclaw.pl
dandzi8090@edu.wroclaw.pl
julroz0274@edu.wroclaw.pl

Życzymy dużo zdrowia,
Pedagodzy Danuta Działa- Pawlak, Patrycja Klepacz i psycholog Julia Rożdżestwienska