KOŁA ZAINTERESOWAŃ DLA KLAS I- III

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

L.p.

Nazwa zajęć

Termin

Prowadzący

Sala

1.

Sportowe dla kl. I

Poniedziałek

12.15 - 13.00

co 2 tygodnie

Mariusz Małecki

Forum szkoły

2.

Pierwsza pomoc przedmedyczna

kl. II – III

Poniedziałek

12.15 - 13.00

co 2 tygodnie

Mariusz Małecki

6

3.

Karty matematyczne

Poniedziałek

15.05 - 15.50

Elżbieta Czerniak

8

4.

Ortograficzne

Poniedziałek

15.15 - 16.00

Elżbieta Kryś

34

5.

Języka angielskiego dla

 kl. I – III

Wtorek

12.30 - 13.15

Natalia Wrona

31

6.

Plastyczne dla kl. Ib, IIa

Środa

11.20 - 12.05

Aleksandra Wojciechowska

31

7.

Plastyczne

Środa

12.30 - 13.15

Agnieszka Będzieszak

31

8.

Muzyczne

Środa

13.30 - 14.15

Barbara Frąckowiak

Małe forum

9.

Sportowe dla kl. III

Czwartek

13.25 - 14.10

Marta Ściślak

Forum szkoły

10.

Sportowe dla kl. II

Piątek

11.20 - 12.05

Marta Ściślak

Forum szkoły

11.

Recytatorskie

Piątek

14.00- 14.45

Monika Zajączkowska

gabinet logopedyczny

 

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

 DLA KLAS IV- VII W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

L.p.

Nazwa zajęć

Termin

Prowadzący

Sala

1.

Gry na ukulele

Poniedziałek

7.30 - 8.15

Magdalena Bargiel

6

2.

Gry logiczne

 

Poniedziałek

7.30 - 8.15

Edyta Juszczyk

20

3.

Języka angielskiego

Poniedziałek

7.30 - 8.15

Paulina

Wolniak

18

4.

Pierwsza pomoc przedmedyczna

 

Poniedziałek

13.00 - 14.00

co 2 tygodnie

Mariusz Małecki

6

5.

Sportowe dla kl. IV - V

Poniedziałek

14.20 - 15.05

Karolina Kędziora

sala gimnastyczna

6.

Teatralne

Poniedziałek

14.20 - 15.05

Krystyna

Fankanowska

biblioteka

7.

Plastyczne

Poniedziałek

15.00 - 15.45

co 2 tygodnie

Joanna Czerska

6

8.

Kulinarne

Poniedziałek

13.30 - 14.30

Monika Łomecka

stołówka

9.

Geograficzne

Wtorek

14.20 - 15.05

Wojciech

Jurkowski

biblioteka

10.

Sportowe dla kl.VI - VII

Wtorek

14.20 - 15.05

Karolina Kędziora

sala gimnastyczna

11.

Warsztaty twórczego pisania
dla kl. IV – VI

Wtorek

14.20 - 15.05

Justyna Podróżna - Osadców

18

12.

Elementy informatyki

Wtorek

14.20 - 15.05

Krzysztof Skałecki

14

13.

Przyrodnicze

 

Wtorek

15.15 - 16.oo

Anna Czubkowska

16

14.

Szachowe

Środa

7.30 - 8.15

Krystyna

Fankanowska

20

15.

Muzyczne

Środa

14.15 - 15.00

Magdalena Bargiel

6

16.

Matematyczne dla kl. IV - V

Środa

14.20 - 15.05

co 2 tygodnie

Julia Dziuba

20

17.

Matematyczne dla kl.VI - VII

Środa

15.10 - 15.55

co 2 tygodnie

Julia Dziuba

20

18.

Historyczne

Czwartek

14.20 - 16.00

Artur Grabowski

biblioteka

 

L.p.

Nazwa zajęć

Termin

Prowadzący

Sala

19.

Języka niemieckiego dla kl. VIIb

Czwartek

15.10-15.55

co dwa tygodnie

Barbara Reń

14

20.

Języka niemieckiego dla kl. VIIa

Czwartek

14.20-15.03

co dwa tygodnie

Barbara Reń

14

21.

Wolontariat dla zwierząt

 

Czwartek

14.30 - 15.00

Ewa Sudlitz

20

22.

Perkusyjne

Piątek

13.20 - 14.05

Magdalena Bargiel

6

23.

Zespół muzyczny

Piątek

15.05 - 16.35

Artur Grabowski

biblioteka

24.

Zespół muzyczny

Sobota

11.00-13.00

Artur Grabowski

biblioteka

25.

Turystyczne

2 soboty

w miesiącu

Elżbieta Kryś

wycieczki

 

 

 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE DLA KLAS I - III

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

L.p.

Nazwa zajęć

Termin

Prowadzący

Sala

1.

Zajęcia wyrównawcze dla kl. Ia

Środa

12.30 - 13.45

Barbara Frąckowiak

sala terapii pedagogicznej

2.

Zajęcia wyrównawcze z
j. angielskiego kl. I - II

Środa

14.20 - 15.05

co 2 tygodnie

Natalia Wrona

8

3.

Zajęcia wyrównawcze dla kl. Ib

Środa

15.20 - 16.05

Aleksandra Wojciechowska

35

4.

Zajęcia wyrównawcze dla kl. IIIa

Czwartek

11.15 - 12.00

Elżbieta Czerniak

sala terapii pedagogicznej

5.

Zajęcia wyrównawcze dla kl. IIIb

Czwartek

12.30 - 13.15

Agnieszka Będzieszak

31

 


 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE DLA KLAS IV- VII

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

L.p.

Nazwa zajęć

Termin

Prowadzący

Sala

1.

Zajęcia wyrównawcze z przyrody dla kl. IV - VI

Wtorek

14.20 - 15.05

Anna Czubkowska

16

2.

Zajęcia wyrównawcze z historii dla kl. IV – VII

Wtorek

14.20 - 15.20

Artur

Grabowski

6

3.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla  kl. IVa, Va

Środa

7.30 - 8.15

co dwa tygodnie

Edyta Juszczyk

18

4.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. Vb

Środa

7.30 - 8.15

co dwa tygodnie

Julia Dziuba

8

5.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VIa, VIIa

Środa

7.30 - 8.15

co dwa tygodnie

Edyta Juszczyk

              18

6.

Zajęcia wyrównawcze z

j. angielskiego dla kl. V - VII

Środa

7.30 - 8.15

Paulina Wolniak

16

7.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. IVb

Środa

14.20 - 15.05

co 2 tygodnie

Julia Dziuba

20

8.

Zajęcia wyrównawcze z

j. angielskiego dla kl. III - IV

Środa

14.20 - 15.05

Natalia Wrona

8

9.

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. VIb, VIIb

Środa

15.10 - 15.55

co 2 tygodnie

Julia Dziuba

20

10.

Zajęcia wyrównawcze z

 j. polskiego dla kl. IVb, Va, VIa

Czwartek

13.25 – 15.05

Justyna Podróżna - Osadców

18

11.

Zajęcia wyrównawcze z

j. polskiego

Piątek

13.25- 14.10

Halina Kochańska

18