Nasze sukcesy

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas 4 wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Językowym My favourite book – My lapbook zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 we Wrocławiu. Pierwsze miejsce przypadło Agacie Dudzic (4b). Tomek Salejda (4a) otrzymał trzecie miejsce, zaś Aleks Koncewicz (4b) otrzymał wyróżnienie. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Dnia 26 listopada 2019 r. nasz uczeń, Michał Kamyszek (6b), uczestniczył w Gali VII Dyktanda Niepodległościowego, odbywającej się w budynku Liceum Ogólnokształcącego nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu. Po eliminacjach szkolnych Michał zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, zajmując ostatecznie IX miejsce i otrzymując jednocześnie tytuł laureata. Galę uświetnił także wykład prof. Jana Miodka

Michałowi i rodzicom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów, dziękując jednocześnie za godne reprezentowanie szkoły.