ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE  KLAS 1-3

 

PONIEDZIAŁEK

NAZWA ZAJĘĆ

GODZINA

SALA

KLASA

PROWADZĄCY NAUCZYCIEL

Dydaktyczno-wyrównawcze  z edukacji wczesnoszkolnej

11.30 - 12.15

Biblioteka

1a

E. Czerniak

Język polski dla obcokrajowców

10.30 – 11.15

Biblioteka

1a

E. Czerniak

Język polski dla obcokrajowców

11.30 – 12.15

14

2a

A. Będzieszak

Dydaktyczno-wyrównawcze  z edukacji wczesnoszkolnej

12.15 – 13.00

18

2a

A. Będzieszak

Dydaktyczno-wyrównawcze  z edukacji wczesnoszkolnej

13.15 – 14.00

24

3a

M. Wojtalik

 

WTOREK

NAZWA ZAJĘĆ

GODZINA

SALA

KLASA

PROWADZĄCY NAUCZYCIEL

Język polski dla obcokrajowców

10.30 – 11.15

Biblioteka

1b

B. Frąckowiak

Dydaktyczno-wyrównawcze  z edukacji wczesnoszkolnej

11.30 - 12.15

św. 2

1b

B. Frąckowiak

Koło matematyczne

11.30 - 12.15

św.1

1a

E. Czerniak

 

CZWARTEK

NAZWA ZAJĘĆ

GODZINA

SALA

KLASA

PROWADZĄCY NAUCZYCIEL

Język polski dla obcokrajowców

10.30 – 11.15

biblioteka

3a

M. Wojtalik

Język polski dla obcokrajowców

11.30 – 12.15

biblioteka

1b

B. Frąckowiak

Język angielski

13.30 – 14.15

biblioteka

3a

M. Kulla

 

PIĄTEK

NAZWA ZAJĘĆ

GODZINA

SALA

KLASA

PROWADZĄCY NAUCZYCIEL

Język polski dla obcokrajowców

12.15 – 13.00

14

1b

B. Frąckowiak

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS 4-8

 

PONIEDZIAŁEK

NAZWA ZAJĘĆ

GODZINA

SALA

KLASA

PROWADZĄCY NAUCZYCIEL

Dydaktyczno-wyrównawcze z chemii

07.30 – 08.15

16

7b

Barbara Chyra

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

10.30 – 11.15

 

4b

Dagmara Rega

Koło dziennikarskie

13.30 – 14.15

biblioteka

5a, 5b

Marta Kulla

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

13.40 – 14.25

8

5a, 5b

Beata Olejnik

Koło przyrodnicze

13.40 – 14.25

16

 

Barbara Chyra

Wspomagające - WF (dziewczyny)

13.40 – 14.25

forum

5a, 5b

Agnieszka Pawlusek

Dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

13.40 – 14.25

10

4b

Joanna Sewel

Dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

14.40 – 15.25

20

6a

Jolanta Polańska

Dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

15.30 – 16.15

14

8a

Jolanta Polańska

Wolontariat

15.30 – 16.00

8

7b

Krystyna Fankanowska

 

WTOREK

NAZWA ZAJĘĆ

GODZINA

SALA

KLASA

PROWADZĄCY NAUCZYCIEL

Język polski dla obcokrajowców

07.30 – 08.15

3

7a

Halina Kochańska

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

07.30 – 08.15

20

6a

Ewa Frankowska  

Dydaktyczno-wyrównawcze z biologii

13.40 – 14.25

20

6a

Barbara Chyra

Koło historyczne

14.40 – 15.25

biblioteka

 

Artur Grabowski

 

ŚRODA

NAZWA ZAJĘĆ

GODZINA

SALA

KLASA

PROWADZĄCY NAUCZYCIEL

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

07.30 – 08.15

biblioteka

4a

Dagmara Rega

Koło szachowe

07.30 - 08.45

św. 2

 4a

Krystyna Fankanowska

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

07.30 - 08.15

6

4b

Ewa Frankowska

Język polski dla obcokrajowców

09.30 – 10.15

14

7a

Halina Kochańska

Język polski dla obcokrajowców

10.30 – 11.15

 

4a

Beata Olejnik

Dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

13.40 - 14.25

20

6a

 Milena Pociecha

Dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

13.40 – 14.25

8

5b

Jolanta Polańska

Język polski dla obcokrajowców

13.40 - 14.25

6

4b

Ewa Frankowska

Wolontariat  

14.40 – 15.10

8

8b, dziew.

Krystyna Fankanowska

Język polski dla obcokrajowców

14.40 – 15.25

 

5a

Beata Olejnik

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

14.40 – 15.25

18

7b

Halina Kochańska

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

15.40 - 16.25

3

7a

Halina Kochańska

 

CZWARTEK

NAZWA ZAJĘĆ

GODZINA

SALA

KLASA

PROWADZĄCY NAUCZYCIEL

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

07.30 - 08.15

 

8b

Beata Olejnik

Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

 07.30 - 08.15

18

 8a

Halina Kochańska  

Język polski dla obcokrajowców

12.35 – 13.20

 

4a

Beata Olejnik

Język polski dla obcokrajowców

13.40 – 14.25

 8

 5a

Beata Olejnik

Język polski dla obcokrajowców

13.40-14.25

18

6a

Ewa Frankowska

Wolontariat

15.30 - 16.00

8

8a, 8b chłopcy

Krystyna Fankanowska

Wolontariat dla zwierząt

16.45 - 17.30

33

 

Ewa Sudlitz

 

PIĄTEK

NAZWA ZAJĘĆ

GODZINA

SALA

KLASA

PROWADZĄCY NAUCZYCIEL

Dydaktyczno-wyrównawcze dla obcokrajowców

07.30 – 08.15

20  

6a

Ewa Frankowska

 Dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

07.30 – 08.15

    św.2

4a

Beata Olejnik

Dydaktyczno-wyrównawcze z chemii

07.30 – 08.15

        16

7a

Barbara Chyra

Dydaktyczno-wyrównawcze z geografii

07.30 – 08.15

 

6a

Magdalena Burchacka-Besser

Język polski dla obcokrajowców

12.35 – 13.20

 

5b

Beata Olejnik

Koło przyrodnicze

14.25 – 15.10

16

4a

Barbara Chyra

Dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

14.40 – 15.25

14

5a

Jolanta Polańska

Dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

14.40 – 15.25

św.2

4a

Joanna Sewel

Dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

15.40 – 16.25

14

8b

Jolanta Polańska

Dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

15.40 – 16.25

        21

7b

Joanna Sewel